Klamki

Klamki to ważny element wystroju wnętrza. Klamki drzwiowe nie są już tylko okuciem służącym do otwierania drzwi; klamki są elementem dekoracyjnym - mocno decydującym o klimacie pomieszczeń. 

Firma M&T - czeski producent klamek do drzwi - oferuje najwyższej jakości okucia do drzwi i okien wykonane z mosiądzu (klamki mosiężne), oraz ze stali n...

Klamki to ważny element wystroju wnętrza. Klamki drzwiowe nie są już tylko okuciem służącym do otwierania drzwi; klamki są elementem dekoracyjnym - mocno decydującym o klimacie pomieszczeń. 

Firma M&T - czeski producent klamek do drzwi - oferuje najwyższej jakości okucia do drzwi i okien wykonane z mosiądzu (klamki mosiężne), oraz ze stali nierdzewnej (klamki stal nierdzewna). 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą gamą wzorów i kolorów klamek drzwiowych.

Więcej

Klamki Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • DESIGN 2000 i 2004

  Okucia produkowane od roku 2000 na rozetach okrągłych, a od 2004 roku na rozetach kwadratowych. Liderem całej kolekcji jest klamka ENTERO.

 • DESIGN 2006

  Seria DESIGN 2006 została przedstawiona pierwszys raz w 2006 r. na Międzynarodowych Targach Practical Word w Kolonii natychmiast stał się ikoną w tym segmencie. Seria DESIGN 2006 charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem o starannie wyważonych proporcjach między uchwytem i rozetą. W tym systemie po raz pierwszy używane zostały sprężyny zamknięty w adapterach rozet, które wyróżniają się stabilnością podczas przenoszenia nacisku między uchwytem i zamkiem i bardzo cicha praca. Ponadczasowość klamek M & T serii 2006 jest również widoczne w wielu egzemplarzach innych producentów, którzy  nawet po 8 latach od premiery produkują modele wzorując się na naszym designie.

 • DESIGN 2009
  Okucia serii DESIGN 2009 wprowadzono na rynek w 2009 r i są one efektem ciągłego doskonalenia procesów projektowania i zastosowania innowacyjnych technik pokrywania powierzchni.
  Materiały i powłoki użytej kolekcji takie jak TiN-B tytan brąz mat, połączenie litego drewna i metalu, przy użyciu materiału Alu Compact, w Kolekcja tj. powierzchnia TiN-B tytan braun mat, połączenie litego drewna + metalu, przy użyciu materiału Alu compact, uczyniło produkty M&T wyjątkowo innowacyjnymi w zakresie materiałowym jak i designu. kolekcja okuć Mimolimit znajduje zastosowanie w najbardziej prestiżowych projektów w różnych częściach świata.
  Konstrukcja systemu sprężyn zamkniętych w adapterach stosowany w wewnętrznej konstrukcji rozety podnoszą ich stabilność i przenoszenie obciążenia pomiędzy uchwytem a zamkiem i bardzo cichą pracę.
  Zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności, o prostych kształtach i niespotykanym wyglądzie.
   
 • DESIGN 2011 seria MINI
 • DESIGN 2017
 • DESIGN 2018

  Klamki mosiężne lub ze stali nierdzewnej inspirowane industrialną architekturą przełomu XIX i XX wieku.

 • DESIGN 2013 seria...

  Kolekcja Minimal/Maximal z katalogu DESIGN 2013 - pełne podejście do każdego projektu. 

  Nieograniczone połączenia materiałów, metalu, drewna, szkła akrylowego,

  skóry w wielu kolorach na produkty dla wszystkich rodzajów okien i drzwi ... 

  Klamki serii Minimal / Maximal otrzymały prestiżową,

  międzynarodową nagrodę architektoniczną 

  reddot design award winner 2013 . Jury konkursu doceniło

  wszechstronność i komplementarność dopasowania

  całej serii Minimal/Maximal, jej budowę oraz design i funkcjonalność. 

 • Klamki stal nierdzewna

  Klamki wykonane ze stali nierdzewnej ANSI 304 

  Powłoki : NRz - stal nierdzewna szczotkowana, TiN-K - tytan czarny mat, NRz-L - stalnierdzewna polerowana

  Wysokiej jakości klamki ze stali nierdzewnej, produkowane w 12-tu wzorach, na rozetach okrągłych i kwadratowych.

  Okucia produkowane w trzech wersjach: Economy, Objekt oraz  Projekt - od ekonomicznego rozwiązania na podrozetach plastikowych, po klamki Projekt całe ze stali nierdzewnej o wysokiej częstotliwości użytkowania i bardzo wysokiej odporności na korozję - nadają się również do drzwi p.poż.

 • Klamki okienne

  Klamki okienne M&T to doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza. Dzięki nam masz możliwość wykonania inwestycji, projektu w jednym designie- począwszy od klamek drzwiowych, poprzez wszelkiego typu okucia do PCV,aluminium , antaby, uchwyty a na klamkach okiennych kończąc.

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości klamki okienne,

  Do wyboru osobno dwa rodzaje adapterów okiennych: 3 i 4 skokowe adaptery uniwersalne plastikowe i metalowe. Adaptery plastikowe cechują się cichą pracą nawet przy długotrwałym użytkowaniu, lecz ze względu na włąściwości tworzyw sztucznych ich eleastyczność, mogą wystąpić z czasem poluzowania osłony adaptera. Adaptery metalowe - o metalowej konstrukcji wewnętrznej cechują się wysoką jakości dopasowania i pracy, przy długotrwałym użytkowaniu mogą być głośne - wymagają konserwacji.

  Trzpieniami 7x7 mm w podstawowej długości 38mm, inne rozmiary na zamówienie 32,42,50,54 mm

 • klamki do drzwi alu i pcv

  Klamki M&T do drzwi z aluminium i stali oraz PCV spełniają najwyższe wymagania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności dla tego typu drzwi.
  Nowa konstrukcja z wewnętrznym systemem sprężyny dociskowych ze stali nierdzewnej daje pewność ustalenia pozycji klamki. Rozetki są zaopatrzone w parę śrub imbusowych, które mocno zcalają całą konstrukcję. System ten jest również odpowiedni do bram i drzwi wejściowych ze stali, aluminium i pcv, w których potrzebne są klamki do wąskich profili. 

 • Klamki antywłamaniowe

  Klamki antywłamaniowe M&T to doskonałe zabezpieczenie dla każdych drzwi. Do szyldów Sicura i Nomura można zamontować dowolną klamkę z oferty M&T. Klamki antywłamaniowe dostępne są w klasie drugiej oraz trzeciej zabezpieczenia we wszystkich kolorach z oferty M&T

 • DESIGN 2021

  Kolekcja DESIGN 2021 - nowoczesne podejście do każdego projektu. 

  NAJNOWSZA KOLEKCJA DOSTĘPNA OD 01.05.2022!

  Klamka Minimal 2.0 to odświeżona wersja klamki z designerskiej linii 2013. Również w najnowszym modelu zostało zastosowane innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie funkcję klamki oraz blokady wc, dzięki czemu otrzymaliśmy klamkę Minimal 2.0 z zintegrowanym zamknięciem. 

  Klamki serii UP & DOWN to jeden projekt dwa warianty, dzięki nowoczesnemu projektowi możliwe jest zamontowanie klamki w wariancie UP oraz wariancie DOWN.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów