Klamki Kwadratowy Szyld

Klamki do drzwi na kwadratowym szyldzie dostępne w naszej ofercie wyróżniają się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Wiele osób decyduje się na wybór takiego szyldu, ponieważ jest on uznawany za bardziej elegancki od tradycyjnych wzorów. Klamka na kwadratowym szyldzie doskonale pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, nowoczesnych jaki ...

Klamki do drzwi na kwadratowym szyldzie dostępne w naszej ofercie wyróżniają się starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Wiele osób decyduje się na wybór takiego szyldu, ponieważ jest on uznawany za bardziej elegancki od tradycyjnych wzorów. Klamka na kwadratowym szyldzie doskonale pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, nowoczesnych jaki i w stylu skandynawskim. W każdym przypadku nada stylu każdemu rodzajowi drzwi i podkreśli charakter pomieszczenia.

Klamka na kwadratowym szyldzie to uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem może być stosowane w prywatnych domach, jak i w przestrzeniach biurowych. Ciekawe wzornictwo, eleganckie wykończenie oraz wytrzymałość czyni z tego produktu nie tylko praktyczny element użytkowy ale również dodatek dekoracyjny. Kształt jest czynnikiem decydującym o elegancji klamki. Kwadratowy szyld przykuwa wzrok i staje się istotnym elementem wystroju danego pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdą się klamki wykonane z  różnych materiałów m.in. mosiądzu, stali nierdzewnej. Mosiężne klamki zostają pokryte inną warstwą wierzchnią. Można wyróżnić pokrycie galwaniczne w kolorze satynowym, złotym, chrom szczotkowany, imitacje struktury drewna itd. Odcienie dostępne są w pokryciu błyszczącym i matowym, a szeroka oferta sprawia, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tutaj dla siebie odpowiednią klamkę drzwiową. Szyld okrągły idealne wpasuje się w stylistykę większości drzwi różnego rodzaju. Nikt nie powiedział, że klamka musi być w odcieniu podobnym do tego, w jakim utrzymana jest barwa drzwi. Eksperymenty i zestawianie barw na zasadzie kontrastu to dobra praktyka. Szeroka oferta produktów dostępnych w naszym sklepie dają duże pole manewru w tej kwestii.
Więcej

Klamki Kwadratowy Szyld Jest 43 produktów.

Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 43 z 43 elementów