Zawias pivot dolny System 3

Nowy produkt

UWAGA! Przy kompletowaniu zestawu Systemu 3 z poszczególnych elementów proszę pamiętać o zamówieniu zestawu montażowego do Systemu 3.

Więcej szczegółów

TERMIN REALIZACJI - około 5 tygodni

Brak
Brak
Dostawa za 118,84 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier-Zawiasy Kurier-Zawiasy 24-48 od wysyłki Za darmo!

1 897,95 zł netto

2 334,48 zł brutto

Opis

Materiałstal nierdzewna
Funkcja 1Obrotowa-pivot
Funkcja 2Samozamykacz
Funkcja 3Zatrzymanie w pozycji

Więcej informacji

System zawiasów pivotowych FritsJurgens, to wysokiej jakości opatentowany system zawiasów całkowicie ukrytych w górnej i dolnej części drzwi. Widoczne są tylko małe płytki podłogowe i sufitowe. Takie innowacyjne rozwiązanie eliminuje potrzebę skomplikowanego montażu instalacji podłogowych, ościeżnic, klamek i zamków. Jednocześnie ze względu na wysoką nośność zawiasów do 500 kg, praktycznie brak ograniczeń w konstrukcji drzwi obrotowych.

FritsJurgens oferuje trzy modele zawiasów obrotowych: SYSTEM ONE, SYSTEM 3, SYSTEM M.

WYBIERZ WŁAŚCIWY MODEL DLA SIEBIE  KONFIGURATOR

Drzwi z zawiasem System 3 obracają się o 360o, mogą być ustawione w pozycjach blokowania 0, 90o, 180o, 270o. Przesuwają się automatycznie o kąt 45w obu kierunkach do następnej pozycji wstrzymania. Drzwi zamykają się do żądanej pozycji w kilku ruchach.

System 3 doskonale nadaje się do drzwi z zawiasem w środku drzwi i do obrotowych ściany o zdefiniowanych pozycjach otwierania i zamykania. Nadaje się do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z każdego rodzaju materiału.

SYSTEM 3

System 3 jest zintegrowany z dolną częścią drzwi. Owalna podstawa zawiasu jest włożona do szczeliny w płycie podłogowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ważne: minimalna odległość od punktu obrotu zawiasu do krawędzi drzwi, wynosi 91 mm.

Minimalne wymiary wokół drzwi do montażu:

PONIŻEJ DRZWI: 13 mm

POWYŻEJ DRZWI: W przypadku okrągłej płytki sufitowej 10 mm.
W przypadku płytki sufitowej kwadratowej 4 mm.

NOŚNOŚĆ - do 500 kg

BEZOBSŁUGOWY - szybki i prosty montaż

MINIMALNA GRUBOŚĆ DRZWI - 40 mm

MAKSYMALNE WYMIARY DRZWI - nieograniczone do maksymalnej wagi 500 kg. FritsJurgens gwarantuje prawidłowe domykanie drzwi do szerokości 1500 mm od punktu obrotu i dla maksymalnej wagi 200 kg. Szersze i cięższe drzwi są możliwe, ale siła zamykania zmniejsza się. 

DLA NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH INWESTYCJI - śruby w płytce podłogowej instalujemy na głębokość 8 mm, tym samym System 3 może być stosowany w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

DOSTĘPNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW DRZWI - idealny do drzwi drewnianych, szklanych w ramie stalowej, oraz masywnych drzwi wejściowych. Do wewnętrznych i zewnętrznych drzwi, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych. Drzwi bez zdefiniowanego kierunku otwierania i zamykania.

SPECJALNE WYMAGANIA - System 3 nadaje się do drzwi ognioodpornych, dźwiękoszczelnych, wiatroszczelnych, wodoodpornych profili i drzwi antywłamaniowych.

PODŁOGI PANELOWE/SUFITY PODWIESZANE - możliwe jest zamontowanie drzwi obrotowych, jeśli płytka płyty podłogi lub sufitu jest podłączona do konstrukcji podłoża lub sufitu.

Dostarczany w komplecie z górnym pivotem, płytką podłogową, płytką sufitową i akcesoriami montażowymi.

GWARANCJA - dwuletnia gwarancja producenta.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

WYMIARY

FREZOWANIE

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: