Zawias pivot dolny System M 70 mm

Nowy produkt

UWAGA! Przy kompletowaniu zestawów Systemu M z poszczególnych elementów proszę pamiętać o zamówieniu zestawu montażowego do systemu M.

Więcej szczegółów

TERMIN REALIZACJI - około 5 tygodni

Brak
Brak
Dostawa za 118,84 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier-Zawiasy Kurier-Zawiasy 24-48 od wysyłki Za darmo!

2 439,00 zł netto

2 999,97 zł brutto

Opis

Materiałstal nierdzewna
Funkcja 1Obrotowa-pivot
Funkcja 2Samozamykacz
Funkcja 3Zatrzymanie w pozycji
Funkcja 4Tłumienie

Więcej informacji

System zawiasów pivotowych FritsJurgens, to wysokiej jakości opatentowany system zawiasów całkowicie ukrytych w górnej i dolnej części drzwi. Widoczne są tylko małe płytki podłogowe i sufitowe. Takie innowacyjne rozwiązanie eliminuje potrzebę skomplikowanego montażu instalacji podłogowych, ościeżnic, klamek i zamków. Jednocześnie ze względu na wysoką nośność zawiasów do 500 kg, praktycznie brak ograniczeń w konstrukcji drzwi obrotowych.

FritsJurgens oferuje cztery modele zawiasów obrotowych: SYSTEM ONE, SYSTEM 3, SYSTEM M, SYSTEM M+.

WYBIERZ WŁAŚCIWY MODEL DLA SIEBIE KONFIGURATOR

System M, to samozamykający się zawias obrotowy, zapewniający całkowitą kontrolę nad ruchem drzwi obrotowych. Wystarczy dotknięcie palcem, aby drzwi zmieniły położenie jednym płynnym ruchem. Otwieranie drzwi jest łatwe i kontrolowane, ruch elegancki, a zamykanie delikatne.

System M jest doskonałym rozwiązaniem do drzwi otwieranych w jedną jak i w dwie strony.

Obrót: 180˚ 

SYSTEM M

System M jest zintegrowany z dolną częścią drzwi. Owalna podstawa zawiasu jest włożona do szczeliny w płytce podłogowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ważne: minimalna odległość od punktu obrotu zawiasu do krawędzi drzwi, wynosi 70 mm.

Minimalne wymiary wokół drzwi do montażu:

PONIŻEJ DRZWI: 11 mm

POWYŻEJ DRZWI: od 4 mm do 10 mm

NOŚNOŚĆ - do 500 kg

BEZOBSŁUGOWY - szybki i prosty montaż

MINIMALNA GRUBOŚĆ DRZWI - 40 mm

MAKSYMALNE WYMIARY DRZWI - nieograniczone do maksymalnej wagi 500 kg. FritsJurgens gwarantuje prawidłowe domykanie drzwi do szerokości 1500 mm od punktu obrotu i dla maksymalnej wagi 200 kg. Szersze i cięższe drzwi są możliwe, ale siła zamykania zmniejsza się. 

DLA NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH INWESTYCJI - śruby w płytce podłogowej instalujemy na głębokość 8 mm, tym samym System 3 może być stosowany w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

DOSTĘPNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW DRZWI - idealny do drzwi drewnianych, szklanych w ramie stalowej, oraz masywnych drzwi wejściowych. Do wewnętrznych i zewnętrznych drzwi, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych. Drzwi bez zdefiniowanego kierunku otwierania i zamykania.

SPECJALNE WYMAGANIA - System M nadaje się do drzwi ognioodpornych, dźwiękoszczelnych, wiatroszczelnych, wodoodpornych profili i drzwi antywłamaniowych.

PODŁOGI PANELOWE/SUFITY PODWIESZANE - możliwe jest zamontowanie drzwi obrotowych, jeśli płytka płyty podłogi lub sufitu jest podłączona do konstrukcji podłoża lub sufitu.

Dostarczany w komplecie z górnym pivotem, płytką podłogową, płytką sufitową i akcesoriami montażowymi.

GWARANCJA - dwuletnia gwarancja producenta.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

WYMIARY SYSTEMU M

FREZOWANIE

10 innych produktów w tej samej kategorii: