Zawias pivot dolny System M+ 70 mm

Nowy produkt

UWAGA! Przy kompletowaniu zestawów Systemu M z poszczególnych elementów proszę pamiętać o zamówieniu zestawu montażowego do systemu M.

Więcej szczegółów

TERMIN REALIZACJI - około 5 tygodni

Brak
Brak
Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier Polska Kurier Polska 24-48 h Za darmo!
Kurier-Zawiasy Kurier-Zawiasy 24-48 od wysyłki Za darmo!

2 838,30 zł netto

3 491,11 zł brutto

Opis

Materiałstal nierdzewna
Funkcja 1Obrotowa-pivot
Funkcja 2Samozamykacz
Funkcja 3Zatrzymanie w pozycji
Funkcja 4Tłumienie

Więcej informacji

System zawiasów pivotowych FritsJurgens, to wysokiej jakości opatentowany system zawiasów całkowicie ukrytych w górnej i dolnej części drzwi. Widoczne są tylko małe płytki podłogowe i sufitowe. Takie innowacyjne rozwiązanie eliminuje potrzebę skomplikowanego montażu instalacji podłogowych, ościeżnic, klamek i zamków. Jednocześnie ze względu na wysoką nośność zawiasów do 500 kg, praktycznie brak ograniczeń w konstrukcji drzwi obrotowych.

FritsJurgens oferuje cztery modele zawiasów obrotowych: SYSTEM ONE, SYSTEM 3, SYSTEM M, SYSTEM M+.

WYBIERZ WŁAŚCIWY MODEL DLA SIEBIE KONFIGURATOR

System M+, to samozamykający się zawias obrotowy, zapewniający całkowitą kontrolę nad ruchem drzwi obrotowych. Wystarczy dotknięcie palcem, aby drzwi zmieniły położenie jednym płynnym ruchem. Otwieranie drzwi jest łatwe i kontrolowane, ruch elegancki, a zamykanie delikatne. Dodatkowo mamy możliwość regulacji szybkości zatrzasku w ostatniej fazie zamykania drzwi.

System M+ jest doskonałym rozwiązaniem do drzwi otwieranych w jedną jak i w dwie strony.

Obrót: 180˚ 

SYSTEM M+

System M+ jest zintegrowany z dolną częścią drzwi. Owalna podstawa zawiasu jest włożona do szczeliny w płytce podłogowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ważne: minimalna odległość od punktu obrotu zawiasu do krawędzi drzwi, wynosi 70 mm.

Minimalne wymiary wokół drzwi do montażu:

PONIŻEJ DRZWI: 11 mm

POWYŻEJ DRZWI: od 4 mm do 10 mm

NOŚNOŚĆ - do 500 kg

BEZOBSŁUGOWY - szybki i prosty montaż

MINIMALNA GRUBOŚĆ DRZWI - 40 mm

MAKSYMALNE WYMIARY DRZWI - nieograniczone do maksymalnej wagi 500 kg. FritsJurgens gwarantuje prawidłowe domykanie drzwi do szerokości 1500 mm od punktu obrotu i dla maksymalnej wagi 200 kg. Szersze i cięższe drzwi są możliwe, ale siła zamykania zmniejsza się. 

DLA NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH INWESTYCJI - śruby w płytce podłogowej instalujemy na głębokość 8 mm, tym samym System 3 może być stosowany w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

DOSTĘPNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW DRZWI - idealny do drzwi drewnianych, szklanych w ramie stalowej, oraz masywnych drzwi wejściowych. Do wewnętrznych i zewnętrznych drzwi, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych. Drzwi bez zdefiniowanego kierunku otwierania i zamykania.

SPECJALNE WYMAGANIA - System M nadaje się do drzwi ognioodpornych, dźwiękoszczelnych, wiatroszczelnych, wodoodpornych profili i drzwi antywłamaniowych.

PODŁOGI PANELOWE/SUFITY PODWIESZANE - możliwe jest zamontowanie drzwi obrotowych, jeśli płytka płyty podłogi lub sufitu jest podłączona do konstrukcji podłoża lub sufitu.

Dostarczany w komplecie z górnym pivotem, płytką podłogową, płytką sufitową i akcesoriami montażowymi.

GWARANCJA - dwuletnia gwarancja producenta.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

WYMIARY SYSTEMU M

FREZOWANIE

10 innych produktów w tej samej kategorii: