Firma M&T zostałą założona przez braci Ivo i Romana Ulich w roku 1997.

M & T
 
marka okuć produkowanych od 1997 roku w Republice Czeskiej- już od samego początku koncentruje się na wysokiej jakości produktów, które są stale udoskonalane.
 
Priorytetami marki M&T są:
 
design ...
 
Czescy projektanci regularnie opracowują nowe, zupełnie innowacyjne projekty, które są zawsze o krok do przodu przed innymi produktami.Dowodem jakości i popularności Czeskich wzorów klamek jest również fakt, że nasze nowe modele po ich wdrożeniu na rynku są regularnie kopiowane i sprzedawane na wszystkich rynkach europejskich.
 
projekt, montaż ...
 
Wszystkie wzory klamek oraz systemy montażowe są zaprojektowane i wykonane w firmie M & T i są opatentowane. Spróbuj dokładnego, szybkiego i wysokiej jakości montażu okuć M & T ....
 
produkcja ...
 
Całkowita produkcja odbywa się w Republice Czeskiej, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniających doskonałą jakość i stabilność kształtów produktów M&T.
 
wykończenie ...
 
Wyjątkowością marki M & T jest możliwość obróbki powierzchniowej - wszystkie produkty mogą być wykończone w określonym przez klienta kolorze i odcieniu. Wszystko w doskonałej jakości, na którą dajemy 5 - 15 lat gwarancji na wybrany rodzaj wykończenia.
 
innowacja ...
 
Każdego roku marka M&T wychodzi z nowymi trendami, rozwiązaniami konstrukcyjnymi, innowacyjnymi projektami, nowościami technologicznymi ... w roku 2013 za swoją najnowszą linie projektową klamek Minimal/Maximal firma M & T otrzymała prestiżową nagrodę jako produkt designerski "red dot"- - jako jeden z kilku producentów na świecie.
 
Biorąc pod uwagę powyższe priorytety okucia M&T należą do liderów w Europie.