Zestaw pivot System 3 z otworem na kabel

Nowy produkt

Zestaw zawiasów pivotowych z otworem na kabel firmy FritsJurgens - model SYSTEM 3.

Więcej szczegółów

TERMIN REALIZACJI - około 5 tygodni

Brak
Brak
Dostawa za 120,67 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier-Zawiasy Kurier-Zawiasy 24-48 od wysyłki Za darmo!

3 392,01 zł netto

4 172,17 zł brutto

Opis

Materiałstal nierdzewna
Funkcja 1Obrotowa-pivot
Funkcja 2Samozamykacz
Funkcja 3Zatrzymanie w pozycji

Więcej informacji

System zawiasów pivotowych FritsJurgens, to wysokiej jakości opatentowany system zawiasów całkowicie ukrytych w górnej i dolnej części drzwi. Widoczne są tylko małe płytki podłogowe i sufitowe. Takie innowacyjne rozwiązanie eliminuje potrzebę skomplikowanego montażu instalacji podłogowych, ościeżnic, klamek i zamków. Jednocześnie ze względu na wysoką nośność zawiasów do 500 kg, praktycznie brak ograniczeń w konstrukcji drzwi obrotowych.

FritsJurgens oferuje cztery modele zawiasów obrotowych:

SYSTEM ONE, SYSTEM 3, SYSTEM M i SYSTEM M32+/42+

WYBIERZ WŁAŚCIWY MODEL DLA SIEBIE  KONFIGURATOR

Drzwi z zawiasem System 3 obracają się o 360o, mogą być ustawione w pozycjach blokowania 0, 90o, 180o, 270o. Przesuwają się automatycznie o kąt 45w obu kierunkach do następnej pozycji wstrzymania. Drzwi zamykają się do żądanej pozycji w kilku ruchach.

System 3 doskonale nadaje się do drzwi z zawiasem w środku drzwi i do obrotowych ściany o zdefiniowanych pozycjach otwierania i zamykania. Nadaje się do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z każdego rodzaju materiału.

Komponenty zestawu SYSTEM 3:

PŁYTKA SUFITOWA

Płytka sufitowa ze stali nierdzewnej. Trzpień górnego zawiasu z otworem na kabel pasuje płynnie do otworu w płytce sufitowej.

GÓRNY ZAWIAS
Górny zawias jest zintegrowany z górną częścią drzwi i wykorzystuje tak zwane połączenie pin/otwór. Trzpień z otworem na kabel jest przymocowany do górnego zawiasu i wsuwa się w otwór w płytce sufitowej.

Górny zawias służy do regulowania luk i położenia drzwi.

SYSTEM 3
System 3 jest zintegrowany z dolną częścią drzwi. Owalna podstawa zawiasu jest osadzana w płytce podłogowej.

PŁYTKA PODŁOGOWA
Do podłogi przymocowana jest płytka podłogowa ze stali nierdzewnej z owalnym zagłębieniem. Podstawa zawiasu bezproblemowo wpasowuje się we wgłębienie w płytce podłogowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ważne: minimalna odległość osi obrotu od krawędzi drzwi, wynosi 70 mm lub 91 mm w wersji z otworem na kabel.

Minimalne wymiary wokół drzwi do montażu:

PONIŻEJ DRZWI: 13 mm

POWYŻEJ DRZWI: 4 - 10 mm.

NOŚNOŚĆ - do 500 kg

BEZOBSŁUGOWY - szybki i prosty montaż

MINIMALNA GRUBOŚĆ DRZWI - 40 mm

MAKSYMALNE WYMIARY DRZWI - nieograniczone do maksymalnej wagi 500 kg. FritsJurgens gwarantuje prawidłowe domykanie drzwi do szerokości 1500 mm od punktu obrotu i dla maksymalnej wagi 200 kg. Szersze i cięższe drzwi są możliwe, ale siła zamykania zmniejsza się. 

DLA NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH INWESTYCJI - śruby w płytce podłogowej instalujemy na głębokość 8 mm, tym samym System 3 może być stosowany w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

DOSTĘPNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW DRZWI - idealny do drzwi drewnianych, szklanych w ramie stalowej, oraz masywnych drzwi wejściowych. Do wewnętrznych i zewnętrznych drzwi, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych. Drzwi bez zdefiniowanego kierunku otwierania i zamykania.

SPECJALNE WYMAGANIA - System 3 nadaje się do drzwi ognioodpornych, dźwiękoszczelnych, wiatroszczelnych, wodoodpornych profili i drzwi antywłamaniowych.

PODŁOGI PANELOWE/SUFITY PODWIESZANE - możliwe jest zamontowanie drzwi obrotowych, jeśli płytka płyty podłogi lub sufitu jest podłączona do konstrukcji podłoża lub sufitu.

Dostarczany w komplecie z górnym pivotem, płytką podłogową, płytką sufitową i akcesoriami montażowymi.

GWARANCJA - dwuletnia gwarancja producenta.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

FREZOWANIE i montaż

KALKULATOR SZCZELIN

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: