Zawias pivot dolny System One

Nowy produkt

TERMIN REALIZACJI - około 7-14 dni roboczych

Brak
Brak
Dostawa za 120,67 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Kurier-Zawiasy Kurier-Zawiasy 24-48 od wysyłki Za darmo!

443,67 zł netto

545,71 zł brutto

Opis

Materiałstal nierdzewna
Funkcja 1Obrotowa-pivot

Więcej informacji

System zawiasów pivotowych FritsJurgens, to wysokiej jakości opatentowany system zawiasów całkowicie ukrytych w górnej i dolnej części drzwi. Widoczne są tylko małe płytki podłogowe i sufitowe. Takie innowacyjne rozwiązanie eliminuje potrzebę skomplikowanego montażu instalacji podłogowych, ościeżnic, klamek i zamków. Jednocześnie ze względu na wysoką nośność zawiasów do 500 kg, praktycznie brak ograniczeń w konstrukcji drzwi obrotowych.

FritsJurgens oferuje trzy modele zawiasów obrotowych: SYSTEM ONE, SYSTEM 3, SYSTEM M.

WYBIERZ WŁAŚCIWY MODEL DLA SIEBIE  KONFIGURATOR

System One jest najbardziej kompaktowym systemem w naszej ofercie. Wyróżnia się prostotą i ma najwyższą odporność na korozję (zgodnie z normą EN 1154, klasa 4).

Nasze rygorystyczne testy wykazały, że nawet po milionie cykli System One wciąż działa bezbłędnie. Zbudowany z materiałów o wysokiej wydajności, system nie wymaga konserwacji.

SYSTEM ONE
SystemOne jest zintegrowany z dolną częścią drzwi. Owalna podstawa zawiasu jest włożona do szczeliny w płycie podłogowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Ważne: minimalna odległość od punktu obrotu zawiasu do krawędzi drzwi, wynosi 91 mm.

OBRÓT 360- drzwi obracają się o 360o w obydwie strony i nie posiadają pozycji stop.
Jeden punkt obrotu. Obrót o 360° lub 90° w połączeniu z ramą drzwi.

NOŚNOŚĆ - do 500 kg

BEZOBSŁUGOWY - szybki i prosty montaż

MINIMALNA GRUBOŚĆ DRZWI - 40 mm

MAKSYMALNE WYMIARY DRZWI - nieograniczone do maksymalnej wagi 500 kg.

DLA NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH INWESTYCJI - śruby w płytce podłogowej instalujemy na głębokość 8 mm, tym samym System One może być stosowany w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

DOSTĘPNY DO WSZYSTKICH RODZAJÓW DRZWI - idealny do drzwi drewnianych, szklanych w ramie stalowej, oraz masywnych drzwi wejściowych. Do wewnętrznych i zewnętrznych drzwi, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i komercyjnych. Drzwi bez zdefiniowanego kierunku otwierania i zamykania.

SPECJALNE WYMAGANIA - SystemOne nadaje się do drzwi ognioodpornych, dźwiękoszczelnych, wiatroszczelnych, wodoodpornych profili i drzwi antywłamaniowych.

PODŁOGI PANELOWE/SUFITY PODWIESZANE - możliwe jest zamontowanie drzwi obrotowych, jeśli płytka płyty podłogi lub sufitu jest podłączona do konstrukcji podłoża lub sufitu.

GWARANCJA - dwuletnia gwarancja producenta.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA:

WYMIARY KOMPONENTÓW SYSTEMU ONE

MONTAŻ

FREZOWANIE

10 innych produktów w tej samej kategorii: